کتاب آموزش کدایگنایتر – جلد ۱

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

کتاب آموزش کدایگنایتر – جلد ۱

امروزه نیاز به برنامه نویسی جهت ساخت و سفارشی سازی برنامه های کامپیوتری هر روز بیشتر از قبل است . ضمن اینکه هر روز ما بیشتر به سمت اینترنت گرایش پیدا می کنیم و برنامه ها از حالات تکی و یک جا به سمت برنامه های تحت وب می رود  ،که دارای مزایای زیادی است از جمله وابسته نبودن به جا و مکان ، امنیت بالا ، عدم وابستگی به سیستم عامل خاص ، قدرت مانور بالا و …
ار آن رو بر آوردیم که یکی از قوی ترین فریم ورک های پی اچ پی را برای شما آموزش دهیم . اما دو سوال مطرح می شود :

چرا پی اچ پی ؟ نمی توان کدام زبان برنامه نویسی برتر دانست ولی زبان برنامه نویسی پی اچ پی  پر کار برد ترین زبان تحت وب می باشد که سالیان زیاد است که شرکتهای بزرگ از آن استفاده می کنند و چون بازمتن می باشد دارای هزاران فریم ورک ، ویرایشگر و ماژول های رایگان در اینترنت می باشد .(کتاب آموزش کدایگنایتر – جلد ۱ )

چرا کد ایگنایتر ؟ و باز هم نمی توان گفت کدام فریم ورک قوی تر می باشد ولی کد ایگنایتر در بسیاری از آمارهای اینترنتی در مقام اول و یا دوم قرار دارد و این بخاطر راحتی و قدرت مانور بالای آن می باشد . شما با کد ایگنایتر می توانید برنامه های تحت و یا وب سایتهای پر قدرت بسازید.(کتاب آموزش کدایگنایتر – جلد ۱ )

مدتها پیش سعی بر آن آوردیم بتوانیم کتاب آموزش کامل کدایگنایتر را در اختیار هم وطنان عزیزمان قرار دهیم ، در حال حاضر این کتاب جلد شماره یک می باشد و هر جلد به صورت دوره ای از مطالب وب سایت پیرو (piero.ir) انتشار می یابد و شما می توانید جدید ترین نکات کد ایگنایتر را در وب سایت ما ببینید و استفاده کنید . همچنین شما نیز می توانید مقالات خود را برای ما ارسال نمایید تا با اسم شما انتشار یابد.
درصورت بروز مشکل خوشحال می شویم بتوانیم کمکی به شما بکنیم : ۰۳۱۳۶۵۱۹۰۴۰ – info@piero.ir

پیشنهاد پیرو برای شما :   آموزش atom

 

امیدوارم بتوانم به همراه تیم وفادارم خدمتی به شما دوستان کرده باشم – پیروز جنابی (مدیر و موسس پیرو)

کتاب آموزش کدایگنایتر – جلد ۱

مدیر پیرو

مدیر پیرو

نظرتان را بیان نمایید

عضویت در خبر نامه