تبدیل اعداد به حروف در php و کدایگنایتر

تبدیل اعداد به حروف در php و کدایگنایتر از قدیم تا به حال یکی از خواسته هایی بوده که در بیشتر برنامه ها مورد استفاده قرار میگیرد به همین دلیل این افزونه ساده و کاربردی را برای شما انتشاد دادیم . ما در اینجا ابتدا به کد php آن می پردازیم و بعد آن را به صورت کتابخانه ای در کد ایگنایتر نیز معرفای می کنیم . توجه داشته باشید ما تبدیل اعداد به حروف در php و کدایگنایتر هم به زبان فارسی هم به زبان انگلیسی بررسی می کنیم.این الگوریتم مناسب برای استفاده در برنامه های حسابداری و برنامه های عملیاتی میباشد.

 

تبدیل اعداد به حروف در php و کدایگنایتر به زبان فارسی

این کد کامل تبدیل اعداد به حروف در php و کدایگنایتر  می باشد که به صورت php می باشد و شما به راحتی می توانید استفاده نمایید کافی است تابع زیر را در هر جایی که می خواهید استفاده نمایید.

توضیح کد تبدیل اعداد به حروف در php و کدایگنایتر : این یک تابع بازگشتی می باشد که ابتدا توسط سه آرایه موارد یکان و دهگان و صدگان را معرفی می کنیم

در گام بعدی ما حداکثر و حدا قل برای کدمان قرار می دهیم :

و عملیات بازگشت پذیر برای محاسبه

و در نهایت رشته کارکتر حروف را می سازیم و بازگشت می دهیم.

 

تبدیل اعداد به حروف در php و کدایگنایتر به زبان انگلیسی

 

تبدیل اعداد به حروف در  کدایگنایتر

به منظور استفاده در کد ایگنایتر کافی است که کد بالا را در یک لایبرری کد ایگنایتر لود کنیم در واقع کد را به صورت زیر در پوشه library ساخته و هر جایی که نیاز داشتیم از آن استفاده میکنیم پیشنهاد میکنیم حتما مطلب آموزش کتابخانه ها را در کد ایگنایتر مطالعه نمایید.

پیشنهاد پیرو برای شما :   کتابخانه ها (library) در کد ایگنایتر

 

و بعد هر جایی خواستیم آن را صدا می زنیم و استفاده می کنیم به صورت زیر

بارگزاری لایبرری تبدیل-اعداد-حروف-php

استفاده تبدیل-اعداد-حروف-php

موارد محبوب شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *