قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید از فروشگاه پیرو

 

با تشکر از انتخاب شما در خرید محصولات پیرو امیدواریم همانند همیشه همراه شما باشیم ولی ابتدا کافی است به نکات زیر توجه نمایید:
۱-سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید
۲-درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط ایمیل و به صورت کتبی به ثبت برسد.
۳-بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد و پشتیبانی محصولات در قالب محصولات جدایی ارایه می شود.
۴-در هنگام خرید به تمام اطلاعات محصول توجه نمایید در صورت خرید محصولات به هیچ وجه مبلغ برگشت داده نمی شود.
۵-محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان پیرو و عدم رفع مشکل از پیرو حذف خواهد شد.
۶-هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه ها بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر  نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است و یا حتی مشخص شود کاربر با خرید یک نسخه، روی چندین سایت به استفاده از محصول می پردازد، پیرو این حق را دارد تا به نمایندگی از فروشنده محصول و در راستای حمایت از حقوق فروشندگان، دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.
۷-پیرو هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای پیرو خواهد بود.
۸-با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت پیرو، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط پیرو را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
۹-پیرو در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
۱۰-خدمات پیرو به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای پیرو که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و پیرو هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. پیرو تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.
۱۱-سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و پیرو هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت
۱۲-تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات پیرو تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه پیرو و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، پیرو حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت پیرو در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا پیرو مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت پیرو کنترل نماید.